Сонячні Інвертори та їх виробники

"DNL Solar Energy"

Інвертори - перетворювачі постійного струму на змінний

Оскільки більшість споживачів електроенергії використовують змінний струм, а фотопанелі та акумуляторні батареї видають постійний, виникає необхідність у перетворенні струму з постійного на змінний. Цю функцію виконує інвертор.

Інвертор, або перетворювач енергії- перетворює вхідну постійну напругу, в змінну напругу 220B, яка звичнадля більшості споживачів.

Існує 3 види інверторів затипом використання:

- автономні

- мережеві

- багатофункціональні або гібридні

Автономні - вони під'єднані до сонячного модуля, є частиною відокремленої фотоелектричної системи та ніяк не контактують із зовнішньою електричною мережею.

Мережеві сонячні інвертори - це пристрої, що працюють з централізованими мережами електропостачання. Їх функціональність дозволяє регулювати основні параметри мережі (частоту напруги, амплітуду і так далі). Прилад автоматично відключається при найменшій несправності в мережі. Таке обладнання синхронізується з сонячними системами без акумуляторів. Також у нього немає можливості працювати за відсутності електроенергії.

Гібридні - вони з’єднують властивості  перших двух перетворювачів та володіють великою кількістю налаштувань. Мають здатність заряджати акумуляторні батареї від електромережі, передавати енергію в мережу. При відключенні від мережі прилад працює і передає енергію автономно.

Інвертори бувают однофазні, двохфазніта трьохфазні. Перші відрізняються більш низькою вартістю, їх можна використовувати коли споживаюча потужність становить меньше 10 кВт. Величина напруги у них складає 220B, а частота 50 Гц. Трьохфазні інвертори мають діапазон напруги більш широкий - 315, 400, 690B.

На ринку України представлені сонячні інвертори європейських брендів: Fronius, Soral Edge, ABB а також китайські виробники Huawei. Китайські сонячні інвертори, як ієвропейські, містять високий коефіцієнт корисної дії (ККД) - 95-98%, захисний корпус (беручи до уваги різні умови використання), вбудований модуль зв'язку, для передачі даних, компенсатори для виправлення мережі та елементи для захисту від перенапруги.

Виробники Сонячних Інверторів

Solar Edge - ізраїльський виробник інверторів із використанням інноваційної технології оптимізації вироблення фото-модулей. З інверторами SolarEdge на один або на два модуля встановлюється оптимізатор, який відстежує точку максимальної потужності, а інвертор займається тільки перетворенням постійного струму в змінний.

Fronius - підприємство засноване в Австрії в 45 році минулого століття. Випускає декілька видів мережевих інверторів: Fronius Symo і Fronius Primo. Бренд Fronius та ABB мають офіційних представників в Україні, це дає наявність сервісних центрів і запчастин для швидкого ремонту, а також місцеву тех.підтримку.

ABB - Щорок,у вона вкладає більше $1.5 млрд в різні дослідження та розробки. ABB розробляє широкий асортимент продуктів, що створюють енергетичну ефективність для потреб інфраструктури, промисловості та енергетики. 130-річний досвід та інноваційні технології дозволяють компанії бути представленою на чотирьох континентах.

Huawei Technologies - китайська компанія, яка займається розробкою і впровадженням рішень в галузі телекомунікацій. Компанія Huawei веде розробки в 36 інноваційних центрах по всьому світу і впроваджує їх у власній продукції для підвищення ефективності та потужності проектів сонячних електростанцій.

Інвертори для сонячних станцій
Інвертори різних виробників

 

Читайте інші статті

"DNL Solar Energy"

Кредит від Укргазбанку на станції що перетвоють альтернативні джерела енергії в електроенергію

Кредит на придбання Сонячних Електростанцій

Укргазбанка кредитує фізичних та юридичних осіб на придбання Сонячних Електростанцій в Україні
Дізнатись більше
Монтаж монокристалічних сонячних панелей, фотоелементів на даху монтажною бригадою

Монтаж Сонячної Станції на Даху

Монтаж сонячних панелей на даху, різновиди монтажу
Дізнатись більше
sales@dnl-solarenergy.com
м.Київ вул.Сирецька 96
Ми активно ведемо соц.мережі
Логотип компанії по сонячним електростанціям
Колектив "DNL Solar Energy" - сучасна команда спеціалістів, згуртована для вирішення глобальних та індивідуальних проблем задля досягнення поставлених цілей.

Приєднуйтесь!

Всі права захищені автором

© 2019 DNL Solar Energy

Cайт створено командою Deskree Studio