3 типи сонячних електростанцій

"DNL Solar Energy"

Типи Сонячних Електростанцій

Сучасне суспільство дуже тісно пов’язане з енергією. Уся наша діяльність базується на різних видах енергії та заснована на них. Енергопотужності постійно зростають і зараз цивілізація використовує гігантські об’єми. Ще зі школи нам всім відомо, що головні джерела енергії це – нафтопродукти, ядерне паливо та сила води. Але наразі, їх використання викликає різні загрози (наприклад, парниковий ефект, виведення з експлуатацію родючих земель при  створенні водосховищ, загрози радіаційного зараження та різні інші екологічні проблеми), тож разом із запровадженням активного енергозбереження виникла потреба пошуку альтернативних, «чистих» та безпечних джерел енергії.

До альтернативних джерел енергії відносяться вітрові станції, приливні, біологічні, а також сонячні. Всі вони мають свої особливості та можуть використовуватись у нашій країні. Далі в статті мова піде про особливості використання сонячних панелей, сонячних батарей (ціна, для дому, купити, Україна) та іншого обладнання для сонячної енергетики.

Переваги сонячних електростанцій (СЕС)

Перш ніж давати опис трьом головним типам електростанцій, слід зосередитися на перевагах використання такої енергетики:

  1. Відсутність викидів та скидів у навколишнє середовище.
  2. При розміщенні на даху та стінах будівель не виводяться з використання родючі землі.
  3. Наявність зеленого тарифу (тобто, за те, що надлишок енергії ви будете подавати у мережу, вам держава буде платити кошти.     Зелений тариф змінюється з часом, тому будьте уважні і не тягніть з монтажем сонячних панелей).  
  4. Таким чином, при використанні сонячної енергії кіловат світла, за ціною, яка більше звичайних тарифів та прив’язана до євро, для вас буде доходом.  
  5. Можливість автономної роботи.
  6. Постійний розвиток цієї галузі призводить до збільшення ККД від сонячних батарей.
  7. Закони про альтернативні джерела енергії активно діють та постійно поліпшуються, що стимулює розвиток цієї діяльності.
  8. Та інші переваги.

Загалом, на сьогодні спостерігається бурхливе зростання сонячної енергетики України по всій її території. Річ у тому, що по результатах досліджень було виявлено доцільність використання такого джерела енергії по всій країні. Вже зараз сонячну енергії активно використовують і на півдні, і в інших регіонах.

Типи станцій

Окрім отримання сонячної енергії та переробки її в електричну, ще використовують так звані сонячні колектори, для підігріву води. Але ми пропонуємо зараз лише комплекс обладнання для отримання електрики. Тож, умовно можна розділити всі станції на такі категорії:

−       Автономна – призначенна для автономного чи резервного джерела енергії. Альтернатива затратного чи неможливого під'єднання об'єкту до лінії електропостачання.

Ці станції не підтримують паралельну роботу з централізованою електромережою, проте, здатні працювати спільно з дизельними генераторами, вітрогенераторами та міні ГЕС. Єлементи автономної сонячноїелектростанції: фотопанелі, контроллер заряду, аккумуляторні батареї та інвертори.

−       Мережева – призначена для часткового електропостачання споживачів із можливістю продажу надлишку електроенергії в мережу  за “зеленим тарифом”. В мережевих сонячних станціях немає акумуляторних батарей, вироблений струм йде через інвертор у мережу.

Вони дешевше автономних у 3-5 разів, але не можуть бути єдиним постачальником електроенергії. Така електростанція може працювати тільки при наявнсті напруги у зовнішній мережі.

Вироблена електроенергія забезпечує власне споживання, якщо споживання немає або воно значно менше, надлишок енергії йде в мережу.

Елементи мережевої сонячної електростанції: фотопанелі  та мережевий інвертор. Принцип дії мережевої сонячної електростанції - сонячні панелі безпосередньо під'єднуються до інвертора, який перетворює постійний струм з сонячних панелей у змінний струм для генерації електроенергії в мережу. Під'єднання інвертора до загальної мережі виконується через розподільний щит споживача.

−       Гібридна – призначена для забезпечення Вашого будинку автономним електропостачанням у випадку аварійних або віялових відключень основної мережі, зниження затрат на споживання електроенергії з мережі  та при наявності мережевого підключення продавати надлишки за “зеленим тарифом”. Дані гібридні системи добре використовуються на віддалених обьектах: склади, пункти охорон, АЗС, приватні будинки, готелі, фермерські господарства.

Для кого вона підходить:  для домогосподарств, які хочуть платити менше за електроенергію, та тих, хто хоче продавати надлишкову електроенергію. Також, для людей, які змушені жити в місцевості, де часто трапляються перебої у постачанні електроенергії, але вони хочуть забезпечити безперебійну роботу електросистеми і не допустити поломок електроприладів. Ціна гібридної станції буде вище вартості мережевої, але це дає вам змогу бути енергонезалежними та отримувати прибуток з продажу за “зеленим тарифом”.

Елементи гібридної сонячної електростанції: сонячні панелі, гібридний інвертор, автономний інвертор, акумуляторні батареї, контролер заряду, лічильник для зеленого тарифу.

Принцип дії: сонячні панелібезпосередньо під’єднуються до інвертора, який перетворює постійний струм зсонячних панелей у змінний струм. Акумулятори накопичують невикористану електроенергію і віддають її  за необхідності. Коли сонце заходить, спочатку використовується заряд акумуляторів, а потім АВР(автоматичний ввід резерву) перемикає живлення будинку на електромережу і зарядку акумуляторів.

Читайте інші статті

"DNL Solar Energy"

Кредит від Укргазбанку на станції що перетвоють альтернативні джерела енергії в електроенергію

Кредит на придбання Сонячних Електростанцій

Укргазбанка кредитує фізичних та юридичних осіб на придбання Сонячних Електростанцій в Україні
Дізнатись більше
Монтаж монокристалічних сонячних панелей, фотоелементів на даху монтажною бригадою

Монтаж Сонячної Станції на Даху

Монтаж сонячних панелей на даху, різновиди монтажу
Дізнатись більше
sales@dnl-solarenergy.com
м.Київ вул.Сирецька 96
Ми активно ведемо соц.мережі
Логотип компанії по сонячним електростанціям
Колектив "DNL Solar Energy" - сучасна команда спеціалістів, згуртована для вирішення глобальних та індивідуальних проблем задля досягнення поставлених цілей.

Приєднуйтесь!

Всі права захищені автором

© 2019 DNL Solar Energy

Cайт створено командою Deskree Studio