Монтаж Сонячної Станції на Даху

"DNL Solar Energy"

Монтаж сонячних панелей

Системи альтернативної енергетики встановлюються на даху будівлі або наземних конструкціях. Надзвичайно важливо підібрати оптимальні кріпленнядля сонячних батарей, виходячи з місця їх розміщення. Грамотний і якісний монтаж - одна із запорук довговічності сонячних панелей. Тільки розмістивши обладнання правильно, можна розраховувати на його максимальну ефективність.

Статичний(стаціонарний) профіль для кріплення сонячних панелей встановлюється і закріплюється в одному положенні. При виборі місця встановлення сонячних батарей враховують максимальну освітленість поверхні, тому батареї розташовують на південній стороні при куті нахилу 20-40 градусів. Після цього ви зможете оцінити технічну можливість вашої покрівлі або прилеглих будівель для установки обладнання. Головне тут, домогтися потрапляння максимальної кількості сонячного світла під прямим кутом. Якщо навіть частково панелі будуть знаходиться в тіні, це може в значній мірі вплинути на ефективність.

Стаціонарні системи кріплення бувають такі:

Наземні - застосовуються на грунті при будівництві промислових об'єктів великого та середнього масштабу.

Покрівельні - найбільш поширені серед приватних домовласників. Серед них великий попит мають накладнівироби для скатної покрівлі. Вони надійно утримують фотомодулі. При наявності пологого даху застосовуються формулюючі нахил баластні кріплення.

При монтажі сонячних панелей враховують наступні чинники:

·        надійність конструкції, на яку встановлюються панелі;

·        орієнтація сонячних панелей по відношенню до сонця;

·        кут нахилу;

·        затіненість.

 Придатність даху для монтажу

Придатність даху для встановлення сонячних панелей - теж важливий фактор. Навантаження від установки сонячних панелей складає приблизно 11-12 кг на 1м2. Покрівля повинна витримати це навантаження. І бажано, щоб до панелейь був доступ, у разі, якщо їх потрібно буде взимку очистити від снігу. Якщо покрівля скатна (кут 30-45) ,то найчастіше система не вимагає додаткових кріплень і батареї встановлюються в одній площині з покрівлею. Якщо ж покрівля з меншим кутом нахилу або плоска, тоді потрібні будуть додаткові профілі до яких згодом будуть кріпитися сонячні панелі. Між дахом і панеллю утворюється невелика відстань. Особливо важливо мати невеликий проміжок, якщо батареї встановлюються на плоский дах, покритий, наприклад, руберойдом або бляхою, адже це дозволить уникнути додаткового нагрівання фотоелементів, а значить дозволить уникнути втрати продуктивності, через зниження напруги та струму. Перегрів може зробити негативний вплив на герметизуючі матеріали, що зрештою може зменшити термін служби станції.

Читайте інші статті

"DNL Solar Energy"

Кредит від Укргазбанку на станції що перетвоють альтернативні джерела енергії в електроенергію

Кредит на придбання Сонячних Електростанцій

Укргазбанка кредитує фізичних та юридичних осіб на придбання Сонячних Електростанцій в Україні
Дізнатись більше
У Вольногорську литовська компанія збудувала унікальну сонячну електростанцію

Сонячна Станція нового покоління

Інвестиції Європи в Україну з метою якнайшвидшої інтеграції з Європецською родиною
Дізнатись більше
sales@dnl-solarenergy.com
м.Київ вул.Сирецька 96
Ми активно ведемо соц.мережі
Логотип компанії по сонячним електростанціям
Колектив "DNL Solar Energy" - сучасна команда спеціалістів, згуртована для вирішення глобальних та індивідуальних проблем задля досягнення поставлених цілей.

Приєднуйтесь!

Всі права захищені автором

© 2019 DNL Solar Energy

Cайт створено командою Deskree Studio