Загальні відомості про Сонячні панелі

"DNL Solar Energy"

Різновиди сонячних панелей:

1) Монокристалічніфотоелементи

2)Полікристалічніфотоелементи

3)Тонкоплівочніфотоелементи

Монокристалічні фотоелементи - технологія виробництва передбачає використання найбільш чистого кремнію, із застосуванням методу Чхоральського. Отриманний затвердівший монокристал розрізають на елементи товщиною приблизно 0,25-0,3мм. ККД такого фотоелементу - від 15 до 18 відсотків. Для сонячних панелей це гарний показник. Зазвичай, монокристалічні сонячні панелі мают форму прямокутну або квадратну, в залежності від кількості фотоелементів на одну панель. Колір - темно-синій або чорний з антивідбиваючим покриттям.

Сонячна панелб Монокристалічна
Монокристалічна сонячна панель

 

Полікристалічні фотоелементи - більш доступний аналог, альтернатива монокристалічних фотоелементів є полікристалічні фотоелементи. Мають, також, квадратну або прямокутну форму. Цей матеріал, у порівнянні з монокристалами, має синій колір. ККД  дорівнює 13-16 відсотків.

Соняна панель Полікристалічна
Полікристалічна сонячна панель

Тонкоплівочні технології - дозволяють робити більш дешеву за собівартості виробництва панель.  Тонкоплівочні фотомодулі найчастіше застосовуються у фасадних системах і дизайнерських рішеннях. Не являється розповсюжєеним та оптимальним варіантом на даний момент у світі.

Сонячна панель Тонкоплівочна
Тонкоплівочна сонячна панель

ККД для фотоелементів - це ефективність перетворення сонячної енергії в електричну, це значить, чим менше ККД, тим більше площа фотоелементів нам необхідна для забезпечення  такої ж потужності, у порівнянні з іншими фотоелементами, у яких ККД має більш високий показник.

Групи Tier 1,2,3

“Рейтинг tier”- система, яка визначає рівень виробництва, враховуючи якість та автоматизацію складських ліній виробництва,скільки виробник інвестує в дослідження, скільки років на ринку працює компанія і ряд інших показників.

Tier 1- це 2% від усіх світових виробників. Вони багато інвестують в наукові дослідження і розробки (R&D), і роблять все більш автоматизованим оснащення виробництва для поліпшення своєї продукції. Ці компанії вироблять свої сонячні панелі з нуля, мають повний цикл виробництва, від вирощування кремнію, до збірки панелей. Не менше 5 років на ринку.

Tier 2 - складають 8% ринку. Вони вкладають відносно незначні кошти у розробки та дослідження, у порівнянні з виробниками Tier1. Виробництво частково оснащено роботизованою технікою.  2-8  років на ринку.

Tier 3- більше 90% ринку компаній,мають найменше досвіду. Це заводи,які здійснюють збірку сонячних панелей із готових елементів, що випускаються іншими компаніями. Ці компанії не мають власних наукових досліджень і в більшості виробничих процесів застосовують ручну працю.

Об'єми ринку серед виробників сонячних панелей
Об'єми ринку серед виробників сонячних панелей

Виробники сонячних панелей

Сьогодні великий попит маютькитайські панелі,так як їх вартість на порядок нижче ніж системи виробництваСША та Європи.

Також свою продукцію наринку пропонують виробники Японії, цінова політика якої тримається на одному рівні з європейськими таамериканськими конкурентами.

Список виробників сонячнихпанелей Tier 1

Перелік виробників сонячних панелей групи Tier 1
Список виробників сонячних панелей групи Tier 1

Читайте інші статті

"DNL Solar Energy"

Кредит від Укргазбанку на станції що перетвоють альтернативні джерела енергії в електроенергію

Кредит на придбання Сонячних Електростанцій

Укргазбанка кредитує фізичних та юридичних осіб на придбання Сонячних Електростанцій в Україні
Дізнатись більше
Монтаж монокристалічних сонячних панелей, фотоелементів на даху монтажною бригадою

Монтаж Сонячної Станції на Даху

Монтаж сонячних панелей на даху, різновиди монтажу
Дізнатись більше
sales@dnl-solarenergy.com
м.Київ вул.Сирецька 96
Ми активно ведемо соц.мережі
Логотип компанії по сонячним електростанціям
Колектив "DNL Solar Energy" - сучасна команда спеціалістів, згуртована для вирішення глобальних та індивідуальних проблем задля досягнення поставлених цілей.

Приєднуйтесь!

Всі права захищені автором

© 2019 DNL Solar Energy

Cайт створено командою Deskree Studio