Сонячна Станція нового покоління

"DNL Solar Energy"

Компанія Global BOD Group (що з Литви) збудувала нову та по суті унікальну сонячну станцію під назвою "Сонячний Сольногірськ".

Про це повідомляє Вольногорська міська рада на своїй сторінці у Фейсбук.

«Ця сонячна електростанція стане першою в своєму роді в Європі і буде працювати в якості робочої моделі та наочного прикладу для сонячних проектів нового покоління на території всього Євросоюзу», - йдеться в повідомленні.

Відзначено, що європейська компанія Global BOD Group вкладає інвестиції в місто Вільногірськ і регіон в цілому з метою якнайшвидшої інтеграції України в європейську родину. Протягом п'яти років «Сонячний Вольногорськ» створить 20 високотехнологічних робочих місць, підпише контракти з місцевими охоронними, комунальними, будівельними, логістичними та технологічними компаніями і фахівцями.

У міськраді запевняють, що нова сонячна електростанція не матиме негативного впливу на навколишнє середовище, адже вона нового покоління потужністю 2 МВт і буде використовувати інноваційну технологію двосторонніх сонячних панелей у поєднанні з сучасною системою відстеження сонячної енергії.

Нова технологія дозволить виробляти на 40% більше електроенергії у порівнянні з традиційною сонячною електростанцією такого ж масштабу.

Вважається, що новий проект зміцнить можливості України і прискорить рух до більш чистої економіки, що базується на ефективному використанні відновлювальних джерел енергії.

Читайте інші статті

"DNL Solar Energy"

Кредит від Укргазбанку на станції що перетвоють альтернативні джерела енергії в електроенергію

Кредит на придбання Сонячних Електростанцій

Укргазбанка кредитує фізичних та юридичних осіб на придбання Сонячних Електростанцій в Україні
Дізнатись більше
Монтаж монокристалічних сонячних панелей, фотоелементів на даху монтажною бригадою

Монтаж Сонячної Станції на Даху

Монтаж сонячних панелей на даху, різновиди монтажу
Дізнатись більше
sales@dnl-solarenergy.com
м.Київ вул.Сирецька 96
Ми активно ведемо соц.мережі
Логотип компанії по сонячним електростанціям
Колектив "DNL Solar Energy" - сучасна команда спеціалістів, згуртована для вирішення глобальних та індивідуальних проблем задля досягнення поставлених цілей.

Приєднуйтесь!

Всі права захищені автором

© 2019 DNL Solar Energy

Cайт створено командою Deskree Studio