Логотип компанії сонячних електростанцій

10 кВт Сонячна Електростанція

"DNL Solar Energy"

Компанія DNL Solar Energy пропонує вам індивідуальний підхід та комплексне рішення задачі. До вашої уваги, один із прикладі 10 кВт Мережевої Станції, котра була сбудована у липні 2019 року. Мета проекту стояла наступна: комерційна ділянка споживає в районі 800-1000 кВт на місяць. За цю електроенергії місцевий продавець електроенергії бере 3,5 гривні за 1 кВт. Дана станція повинна покрити як омога більшу частину вжитку бізнесу, для зменшення суми комунальних послуг до сплати, враховуючи, що з часом електроенергія тільки дорожчатиме.

Таким чином, хоч замовник і не наважився встановити потужнішу станцію для продажу в мережу, тим більше ви повинні пам'ятати, що у Зеленого тарифу є обмеження лише для домовласників, він щорічно економитиме собі $1,500, поверне вкладені кошти вже через 4 роки (а якщо піднімуть ціну на електроенергію, то і швидше), і надалі ще років 20 забезпечуватиме себе екологічно чистою та безкоштовною електроенергію.

Вартість 10 кВт Станції

"DNL Solar Energy"

Вартість економної версії 10 кВт станції дорівню трішки більше за $6,000. Необхідна площа для такої станції - 72 кв.м.
Хочеться зауважити ще на тому, що бюджетний варіант наших станцій - не означає не якісний, не надійний, не стабільний. Ні, це означає, що ефективність панелей бюджетного варіанту трішки нижче за ТОП-виробників, деградація впродовж 25 років складе трішки більше за ТОП-виробників. Ми все порівнюємо з найкращими, адже самі прагнемо ними стати.

Річна генерація 10 кВт станції

"DNL Solar Energy"

Річна генерація 10 кВт станції за умов використання панелей, наведених у прикладі, складе в районі 11,000 кВт. Багато це чи мало - важко сказати, адже дивитись потрібно на те, хто які цілі ставив перед собою та Сонячною Електростанцією безпосередньо.

Як ви пам'ятаєте з пояснення вище, задача у цієї станції стояла одна і досить проста - забезпечувати електроенергією комерційну ділянку по максимуму, для зниження щомісячних витрат компанії за послуги електропостачальника, котрі обходяться замовнику в 3,5 гривні за 1 кВт, що є досить недешево, у порівнянні з тарифом для фіз осіб та середній тариф для юр осіб. Просто покажемо, що 11,000 кВт х 3,5 грн = 38,500 грн/або $1,500 щорічної економії.
Як вам таке,а?

За більш детальною інформацією
звертайтесь до нас!

Очікуйте дзвінка!

Дякую за ваш інтерес!
Ваша заявка надіслана, очікуйте дзвінка!
Вибачте, виникла помилка! Будь ласка, спробуйте ще раз.
sales@dnl-solarenergy.com
м.Київ вул.Сирецька 96
Ми активно ведемо соц.мережі
Логотип компанії по сонячним електростанціям
Колектив "DNL Solar Energy" - сучасна команда спеціалістів, згуртована для вирішення глобальних та індивідуальних проблем задля досягнення поставлених цілей.

Приєднуйтесь!

Всі права захищені автором

© 2019 DNL Solar Energy

Cайт створено командою Deskree Studio