Логотип компанії сонячних електростанцій

20 кВт Сонячна Електростанція

"DNL Solar Energy"

20 кВт, або ж 20,000 Ват - це вже досить потужна станція, якщо говорити про власника - фізичну особу, та під'єднання до Зеленого тарифу. Все ж таки встановлення 30 кВт мережевих станцій не завжди під силу навіть тим, у кого з фінансами все добре. Справа у тому, що для 20 кВт станції потребуюється площа, в районі 150 кв.м. котра знайдеться не на кожній ділянці.

Проте, вже цей варіант Сонячної Установки буде давати домовласникам настільки надмірну кількість електроенергії, порівняно з їх власним використанням, що власне вживання буде майже не помітним та прибуток від станції буде досить вагомим, щоб окупитись вже за 3-4 роки.

Також, знаючи, що 30 кВт станцію ви собі точно не встановите і наважуючись на 20 кВт, не забувайте, будь ласка, про ваш бонус - ви то менше заплатите для збільшення потужності на лічильнику!) Хіба не чудова новина? Адже зазвичай доводиться з 5 - 7 кВт просити дозволу на 30, тобто 23-25 кВт додати, кожен із яких по 2,500 гривень був останнього разу. І того, в районі 50,000 гривень лише на збільшення дозволу, а ще додайте вартість лічильника.
От, а для 20 кВт станції, тим більше, якщо у вас вже двох-фазний лічильник, то там справ на 15,000-20,000 грн від сили, менше часу та складнощів виникнуть на шляху.

Шукайте всюди плюси, адже щасливим у житті щастить!

Вартість 20 кВт Станції

"DNL Solar Energy"

20 кВт станція, а саме - 20,235 Ват, це вже досить масивна та потужна Сонячна Електростанція, котра обійдеться її власнику від $12,000 та у цей комплект входитимуть до 71 панелі (чим потужніші брати панелі, тим менше їх знадобиться для отримання тієї ж потужності), інвертор мережевий на 20 кВт, та все інше - класичний комплект обладнання та кріплення, котрий не впливає на потужність та якість роботи станції.

Необхідна площа - до 150 кв.м., станція може бути на даху, на землі, або ж і на даху, і на землі. Даний мікс припинив бути чимось забороненим для українців та вже активно практикується нами та нашими колегами, адже всі ті, у кого дах не дозволяє розташувати на ньому необхідного розміру станцію, тепер сміливо розділяє що не влізло на землі.

Річна генерація 20 кВт станції

"DNL Solar Energy"

Що ж, 22,000 кВт*год х 0.18 євро = $4,356 /рік (так, ми одразу перевели в долари) - вже вражає та манить!

Так, можна взяти варіант потужніших панелей, вони на тій же площі даватимуть більше кВт і в річній генерації звичайно переважатимуь панелі у цьому прикладі, але на смак і колір друзів немає, не варто забувати. Тож, кому на 150 кв.м. і 22,000 кВт*год вистачить, а хтось захоче розігнатись по повній, і він зможе спокійно отримувати всі 30,000 кВт*год, що в довгу звичайно надасть власнику більше переваг: як у прибутку, так у ефективності використаної площі, так і в екологічності (адже він постачатиме чисту електроенергію в мережу для використаня іншими, що раніше робили виключно забруднюючі станції).

За більш детальною інформацією
звертайтесь до нас!

Очікуйте дзвінка!

Дякую за ваш інтерес!
Ваша заявка надіслана, очікуйте дзвінка!
Вибачте, виникла помилка! Будь ласка, спробуйте ще раз.
sales@dnl-solarenergy.com
м.Київ вул.Сирецька 96
Ми активно ведемо соц.мережі
Логотип компанії по сонячним електростанціям
Колектив "DNL Solar Energy" - сучасна команда спеціалістів, згуртована для вирішення глобальних та індивідуальних проблем задля досягнення поставлених цілей.

Приєднуйтесь!

Всі права захищені автором

© 2019 DNL Solar Energy

Cайт створено командою Deskree Studio