Логотип компанії сонячних електростанцій

30 кВт Сонячна Електростанція

"DNL Solar Energy"

30 кВт - максимально дозволена потужність електричного струму, яку по зеленого тарифу держава готова купувати у фізичних осіб. У той час як для юридичних осіб обмежень немає. Якщо говорити простіше, то для будинку ви можете встановити станцію будь-якої потужності, але держава буде платити не більше ніж за 30 кВт * год.


Оскільки 99% населення встановлюють електростанції такої потужності для отримання прибутку від державної програми, то пропонуємо трохи сильніше заглибитися в її тонкощі. Так ось те, що держава не купить більше 30 кВт * год ще НЕ означає, що станція повинна обмежуватися даною потужністю. Далі більш докладно:
Встановивши 34 кВт станцію, як часто вона буде видавати свої 33-34 кВт * год? Не часто, будемо відверті, а ще й власне використання електроенергії, хоч і мінімальне ... Все це призводить до того, що встановивши 30 кВт станцію, під час піку, в мережу у вас буде йти в кращому випадку 24-27 кВт, що вже говорити не про піковий час або навіть не сезонність.

- Власний вжиток
- Кут падіння сонячних променів
- Непогода
- Затемненість та інше - перелік факторів, що впливають на зниження кількості генерації СЕС і саме тому ми наполегливо рекомендуємо задуматися над придбанням станції з запасом.

Зараз мова йде про розмір вашого прибутку і про разову на 10-15 панелей більше покупку, котра пару десятиліть буде вам щомісяця доводити правильність вибору станції з більшою потужністю сумою нарахованих грошей на банківський рахунок.

Нижче, ми навели два приклади вартості станцій: 30 кВт і 34 кВт, а також їх генерації в рік. Методом примітивної математики ви зможете по рахувати разову різницю інвестицій у більш потужну станцію. А потім також порівняти різницю річної генерації, і потім помножити це на тариф 0,18 євро центів та по рахувати термін окупності цієї різниці між 30 кВт і 34 кВт станціями.

Вартість 34 кВт Станції

"DNL Solar Energy"

Для вашого ознайомлення ми наводимо приклад станції потужністю 34.2 кВт. Ця станція вимагає не менше 240 кв.м. вільної площі. Але, як ми пам'ятаємо, влітку 2019 Президент підписав наказ про дозвіл встановлення фіз особам сонячних станцій на землі і при цьому продавати в мережу по Зеленому тарифу. Раніше це було заборонено!
Що ще хочеться відзначити, так це безпосередню участь власників великих станцій у боротьбі із забрудненням навколишнього середовища і, звичайно ж, що це є найбільш економічно вигідний варіант інвестицій, який дасть вам можливість отримувати регулярніше за все максимально дозволену державою суму по Зеленому тарифу.

Могутніше станція - більше згенеровано та продано в мережу - більше прибутку у вас - менше прибутку в АЕС, ТЕС, ГЕС і інших забруднювачів та ініціаторів парникового ефекти в атмосфері.

Річна генерація 34 кВт Станції

"DNL Solar Energy"

У нашій ситуації, вам бажано, як ми згадали у вступі, порівняти 4 показника: ціни 30 і 34 кВт станцій, і їх річну генерацію. За підсумками віднімання від більшого числа менше, у вас вийде два значення: на скільки більше згенерує 34 кВт станція і на скільки дорожче 34 кВт станція.

Ці цифри - краще будь-якого написаного тексту, а також, допоможуть вам мало не миттєво прийняти рішення - чи готові ви один раз заплатити трохи більше, щоб наступні мінімум 25 років заробляти на знайдену вами різницю в генерації.

Нехай щастить у підрахунках!

Вартість 30 кВт Станції

"DNL Solar Energy"

Ця комерційна пропозиція наочно демонструє вам найоптимальніший варіант, якщо говорити про бюджетну 30 кВт станції без нічого зайвого. Сумарна потужність панелей складає 29,925 Ват, потужність інвертор - ті ж 30 кВт. Ціна є досить демократичною і по силі майже всім, хто замислюється про станцію.

Але також не варто забувати, що наведена у прикладі ціна поширюється виключно на моделі обладнання, описані в кп справа. При виборі більш потужних або більш ефективних панелей ціна може відрізнятися.

Річна генерація 30 кВт Станції

"DNL Solar Energy"

Ми з вами бачимо, що середньорічна генерація станції потужністю 30 кВт дорівнює 32,00 кВт * год - 33,000 кВт * год та що навіть при власному використанні родини розміром у 5 осіб , станція приноситиме гарний прибуток і не змусить вас згадувати про величезні рахунків за комунальні послуги.

Важливо нагадати, все ж, що чим менше буде у вас власне споживання, тим більша кількість згенерованої електроенергії буде продана в мережу і, відповідно, більше прибутку станція буде приносити щомісяця.
sales@dnl-solarenergy.com
м.Київ вул.Сирецька 96
Ми активно ведемо соц.мережі
Логотип компанії по сонячним електростанціям
Колектив "DNL Solar Energy" - сучасна команда спеціалістів, згуртована для вирішення глобальних та індивідуальних проблем задля досягнення поставлених цілей.

Приєднуйтесь!

Всі права захищені автором

© 2019 DNL Solar Energy

Cайт створено командою Deskree Studio