Логотип компанії сонячних електростанцій

5 кВт Сонячна Електростанція

"DNL Solar Energy"

Дана станція має номінальну потужність 5,000 Ват. Це є приклад невеликої домашньої мережевої станції, мета якої, по більшій мірі, це покриття власних потреб із електровживання. Цю станцію також можна під'єднати до державної програми ''Зелений Тариф'' та продавати надлишки електроенергії в мережу. Проте, 5 кВт станція генерує не достатньо надмірну кількість електроенергії аби приносити її власнику цікавий прибуток.

Не зважаючи на вище сказане, варто не забувати, що Сонячні Електростанції встановлюються не тільки із метою заробітку. Також, ці станції приваблюють домовласників можливістю зменшення комунальних витрат, а ще, що важливо пам'ятати, своєю екологічністю. При бажанні перейти на чисте джерело енергії, але відсутності належних ресурсів та/або площі для розміщення більшої станції, даний варіант є хорошим вибором.

Для 5 кВт станції знадобиться лише 36 кв.м., приблизно, та при грамотному плануванні, та правильному монтажу, така станція забезпечуватиме ваш будинок екологічно чистою електроенергією впродовж щонайменше 25 років, а також додасть сучасного та ще не звичного, для українців, вигляду даху та ділянки загалом, демонструючи вашу готовність до змін та підтримку боротьби із забрудненим навколишнім середовище.

Вартість 5 кВт Станції

"DNL Solar Energy"

На прикладі наведеної комерційної пропозиції для Сонячної Електростанції ви можете ознайомитись зі стандартним комплектом. Він, як зазвичай, включає в себе Сонячні Фотомодулі (у нашому варіанті 285 Ватні) сумарною потужністю 5.13 кВт; мережевий інвертор для трансформації постійного струму у змінний; металеве кріплення на дах, котре забезпечить стійкість станції на час її експлуатації; захист від перенапруги та скачків напригу; комплект кабелей та конекторів.

Цей варіант є ідеально збалансованим відносно ціни та якості. Прослугує вам надійно та справно.

Варто пам'ятати, що на вартість Сонячної Станції впливають різновиди обладнання, тип кріплення панелей: на даху (пологому чи під нахилом), наземне, а також складність монтажу та відстань від розподільчого щитка.

Річна генерація 5 кВт станції

"DNL Solar Energy"

Як ви можете бачити, що річна генерація 5 кВт станції складе в районі 5,500 кВт*год. Звичайно, що згенерована кількість електроенергії дещо перебільшує середньорічний вжиток звичайної родини. Тим більше, що вся ця електроенергія генерується лише у світлову пори, коли світлом ніхто не користується та більшість людей відсутні вдома через роботу.

Саме тому, такі станції теж під'єднують до Зеленого Тарифу. Хоча великого прибутку вона не принесе, все ж, це краще, ніж діта в нікуди електроенергія. Як кажуть:''Зайвих грошей не буває''

За більш детальною інформацією
звертайтесь до нас!

Очікуйте дзвінка!

Дякую за ваш інтерес!
Ваша заявка надіслана, очікуйте дзвінка!
Вибачте, виникла помилка! Будь ласка, спробуйте ще раз.
sales@dnl-solarenergy.com
м.Київ вул.Сирецька 96
Ми активно ведемо соц.мережі
Логотип компанії по сонячним електростанціям
Колектив "DNL Solar Energy" - сучасна команда спеціалістів, згуртована для вирішення глобальних та індивідуальних проблем задля досягнення поставлених цілей.

Приєднуйтесь!

Всі права захищені автором

© 2019 DNL Solar Energy

Cайт створено командою Deskree Studio