Логотип компанії сонячних електростанцій

"DNL Solar Energy"

Вплив СО2 на Нас

Дуже високий рівень CO2 в атмосфері планети дає привід замислитися над тим, як побороти негативні екологічні наслідки, спричинені парниковим ефектом. Використання сонячних електростанцій суттєво зменшить рівень викиду CO2 у повітря.
Дякую за ваш інтерес!
З вами зв'яжеться наш консультант найближчим часом.
Вибачте, виникла помилка!
Спробуйте, будь ласка, ще раз.
Просто покажіть ціни!

Вплив підвищеного рівню CO2
на навколишнє середовище

"DNL Solar Energy"

Рівень вуглекислого газу в атмосфері на сьогоднішній день вже перетнув відмітку у 400 ppm, та продовжує нестримно зростати. За заявою вчених-метеорологів останнього разу такий показник CO2 у повітрі був у період з 3 до 5 мільйонів років тому.                          

Всесвітня метеорологічна організація прогнозує, що найближчими роками не буде відбуватися падіння рівню вуглекислогогазу, а це веде за собою масштабні екологічні проблеми. І ця новина має турбувати зараз не тільки вчених, але й кожного з нас.
 
ВиникненняCO2 (чи як його ще називають: дІоксид вуглецю) у повітрі відбувається у результаті різноманітних природних та техногенних процесів. Частина вуглекислого газу видаляється природним шляхом, але частина його накопичується в атмосфері і безпосередньо впливає на виникнення парникового ефекту. 

Глобальне потепління є причиною стрімкого танення льодовиків та змінення клімату. Повітря безупинно забруднюється,і дедалі нам стає фактично менше чим дихати. Це -поступовий процес, який погрожує нам своєю необоротністю.

Рішення проблем, спричинених
парниковим ефектом

"DNL Solar Energy"

Але вихід є. Це застосування альтернативних джерел енергії. Ідеальним рішенням для усієї світової спільноти було б об’єднання зусиль навколо цієї проблеми та впровадження таких дій:
•скорочення видобутку та використання викопнихджерел енергії, як то нафта, вугілля та газ;
•переосмислення щодо раціонального використанняенергії;
•використання альтернативної енергетики;
•впровадження новітніх енергозбережуючихтехнологій;
•відновлення лісів.

Сонячні електростанції як запорука
чистого навколишнього середовища

"DNL Solar Energy"

Наша компанія DNL Solar Energy пропонує вам приєднатися до спільноти прогресивно мислячих людей, для яких енергозберігаючі технології та екологія не є просто словами. За допомогою наших сонячних електростанцій ви відчуєте суттєву економію при використанні електроенергії. Таце ще не все. Ви можете продавати накопичувану сонячними панелями електроенергію  та мати з цього достойний прибуток. 

Але кошти та економія не є найвищою ціллю. Ми повинні мислити на кілька поколінь уперед. Треба думати за майбутнє наших дітей та нащадків. Невже ми залишимо їм у спадок таке жахливе навколишнє середовище? Невже вони мають жити у посушливому кліматі серед глобальних катастроф? 

Відповідь очевидна. Ми вже зараз повинні зрозуміти усю міру своєї відповідальності. Саме зараз треба переходити на альтернативні джерела енергії, які не спричиняють шкоди атмосфері на відміну від ТЕС, АЕС та інших електричних станцій. Так давайте міняти цей світ та мінятися разом з ним на краще!

За більш детальною інформацією звертайтесь за консультацією!

Очікуйте дзвінка!

Дякую за ваш інтерес!
Ваша заявка надіслана, очікуйте дзвінка!
Вибачте, виникла помилка! Будь ласка, спробуйте ще раз.
sales@dnl-solarenergy.com
м.Київ вул.Сирецька 96
Ми активно ведемо соц.мережі
Логотип компанії по сонячним електростанціям
Колектив "DNL Solar Energy" - сучасна команда спеціалістів, згуртована для вирішення глобальних та індивідуальних проблем задля досягнення поставлених цілей.

Приєднуйтесь!

Всі права захищені автором

© 2019 DNL Solar Energy

Cайт створено командою Deskree Studio