Логотип компанії сонячних електростанцій

Типи Соняних Електростанцій

"DNL Solar Energy"

Автономна
Гібридна
Мережева

Коротко та ясно про СЕС

"DNL Solar Energy"

3 типи сонячних електростанцій, у чому їх різниця та для кого вони

Сучасне суспільство дуже тісно пов’язане з енергією. Уся наша діяльність базується на різних видах енергії та заснована на них. Енергопотужності постійно зростають і зараз цивілізація використовує гігантські об’єми. Ще зі школи нам всім відомо, що головні джерела енергії це – нафтопродукти, ядерне паливо та горючі корисні копалини. Але наразі, використання їх викликає різні загрози (наприклад, парниковийефект, виведення з експлуатацію родючих земель при  створенні водосховищ, загрози радіаційного зараження та різні інші екологічні проблеми, тож разом із запровадженням активного енергозбереження виникла потреба пошуку альтернативних, «чистих» та безпечних джерел енергії.

До альтернативних джерел енергії відносяться вітрові станції, приливні, біологічні, а також сонячні. Всі вони мають свої особливості та можуть використовуватись у нашій країні. Далі в статті мова піде про особливості використання сонячних панелі, сонячних батарей (ціна, для дому, купити, Україна) та іншого обладнання для сонячної енергетики.

Переваги сонячних електростанцій (СЕС)

Перш ніж давати опис трьом головним типам електростанцій, слід зосередитися на перевагах використання такої енергетики:

  1. Відсутність викидів та скидів у навколишнє середовище.
  2. При розміщенні на даху та стінах будівель не виводяться з використання родючі землі.
  3. Наявність зеленого тарифу (тобто, за те, що надлишок енергії ви будете продавати у мережу, вам держава буде платити кошти. Зелений тариф змінюється з часом, тому будьте уважні і не тягніть з монтажем вашої станції).  
  4. Таким чином, при використанні сонячної енергії кіловат світла, за ціною, яка більше звичайних тарифів та прив’язана до євро, для вас буде доходом.  
  5. Можливість автономної роботи.
  6. Постійний розвиток цієї галузі призводить до збільшення КПД від сонячних батарей.
  7. Закони про альтернативні джерела енергії активно діють та постійно поліпшуються, що стимулює розвиток цієї діяльності.
  8. Та інші переваги.

Типи станцій

Окрім отримання сонячної енергії та переробки її в електричну ще використовують так звані сонячні колектори, для підігріву води. Але ми пропонуємо зараз лише комплекс обладнаннядля отримання електрики. Тож, умовно можна розділити всі станції на такі категорії:

− Автономна – така станція монтується у регіонах в яких немає загальної мережі енергопостачання.

− Мережева – ця станція підключається до загальної мережі та підходить не тільки для особистого отримання світла, але й для заробітку завдяки «зеленому тарифу».

− Гібридна – до комплекту обладнання входять і акумулятори для власних потреб і прилади для підключення у мережу.

Якщо вас цікавить сонячна електростанція (ціна, для дому, як купити в Україні), звертайтеся, будемо раді надати консультацію. Також розповімо про переваги автономних станцій та  допоможемо підібрати інвертори для сонячних систем (автономні,мережеві, як їх купити для зеленого тарифу, які ціни в Україні).

 

Типи Станцій

Автономна, Мережева, Гібридна

Автономні сонячні електростанції - призначенні для автономного чи резервного джерела енергії. Альтернатива затратного чи неможливого підключення об'єкту до лінії електропостачання.

Ці станції не підтримують паралельну роботу з централізованою електромережою, проте, здатні працювати спільно з дизельними генераторами, вітрогенераторами і міні ГЕС. Елементи автономної сонячної електростанції: фотопанелі, контроллер заряду, аккумуляторні батареї та інвертор. Принцип дії автономної сонячної електростанції - контроллери підзаряджають спеціальну акумуляторну батарею, а інвертор вже переводить постійну напругу в знайому нам змінну(220B).

Акумуляторні батареї використовують для накопичення надлишкової електроенергії та для використання її у випадку, коли використання перевищую вироблення. Для захисту аккумуляторних батарей від перезаряду і для підтримання оптимальної роботи  виккористовують контроллер заряду.
Мережева сонячна електростанція - призначена для часткового електропостачання споживачів з можливістю продажу надлишку електроенергії в мережу  за “зеленим тарифом”. В мережевих сонячних станціях немає аккумуляторних батарей, вироблений струм йде через інвертор в мережу.

Вони дешевше автономних у 3-5 разів, але не можуть бути єдиним постачальником електроенергії. Така електростанція може працювати тільки при наявнсті напруги в зовнішній мережі. Вироблена електроенергія забезпечує власне споживання, якщо споживання немає або воно значно менше, надлишок енергії йде в мережу.

Елементи мережевої сонячної електростанції: cонячні панелі  та мережевий інвертор. Принцип дії мережевої сонячної електростанції - сонячні панелі безпосередньо підключаються до інвертору, який перетворює постійнийструм з сонячних панелей в змінний струм для генерації електроенергії в мережу. Підключення інвертора до загальної мережі виконується через розподільний щит споживача.
Гібридна сонячна електростанція - призначена для забезпечення Вашого будинку автономним електропостачанням у випадку аварійних або віялових відключень основної мережі, зниження затрат на споживання електроенергії з мережі  та при наявності мережевого підключення продавати надлишки за “зеленим тарифом”. Такі гібридні системи добре використовуються на віддалених обьектах: склади, пункти охорон, АЗС, приватні будинки, готелі, фермерські господарства.

Елементи гібридної сонячної електростанції: сонячні панелі, гібридний інвертор, акумуляторні батареї, контролер заряду, лічильник для зеленого тарифу, смарт мітер.

Принцип дії: сонячні панелі безпосередньо під’єднуються до інвертора, який перетворює постійний струм з сонячних панелей у змінний струм. Акумулятори накопичують не використану електроенергію, і віддають її за необхідності. Коли сонце заходить, спочатку використовується заряд акумуляторів, а потім АВР (автоматичний ввід резерву) перемикає живлення будинку на електромережу і зарядку акумуляторів.

Ми будемо раді проконсультувати вас!

Очікуйте дзвінка!

Дякую за ваш інтерес!
Ваша заявка надіслана, очікуйте дзвінка!
Вибачте, виникла помилка! Будь ласка, спробуйте ще раз.
sales@dnl-solarenergy.com
м.Київ вул.Сирецька 96
Ми активно ведемо соц.мережі
Логотип компанії по сонячним електростанціям
Колектив "DNL Solar Energy" - сучасна команда спеціалістів, згуртована для вирішення глобальних та індивідуальних проблем задля досягнення поставлених цілей.

Приєднуйтесь!

Всі права захищені автором

© 2019 DNL Solar Energy

Cайт створено командою Deskree Studio